انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

واژینوپلاستی

جراحی واژینوپلاستی به منظور زیبا سازی کانال مهبل، غشاه مخاطی و ساختار ولوواژینال صورت می گیرد.

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن از انوع جراحی زیبایی است که اغلب خانم ها برای زیباسازی و جوانسازی ناحیه تناسلی خود تمایل به انجام آن دارند جراحی لاییاپلاستی، جراحی است که بروی لبه های اطراف واژن صورت می گیرد در این جراحی شکل و اندازه لبه های واژن تغییر پیدا می کنند و ظاهر زیبا تری پیدا می کنند در واقع جراحی لابیاپلاستی به منظور زیبا سازی و ایجاد تقارن بین لبه های واژن صورت می گیرد. در صورت نیاز و تشخیص جراح این جراحی می تواند همراه با جراحی واژینوپلاستی برای دریافت نتیجه بهتر انجام گیرد. در این جراحی فرد دردی را حس نمی کند زیرا جراحی لایباپلاستی با بی حسی موضعی انجام می شود. دوران نقاهت بعد از جراحی کوتاه است اما اقداماتی بعد از جراحی لابیاپلاستی برای دریافت بهترین نتیجه باید صورت گیرد.

انواع جراحی های زیبایی واژن

انواع جراحی های زیبایی واژن

مراقبت بعد از جراحی لایبا پلاستی

برای تسریع در بهبودی نیاز است که بعد از جراحی لابیاپلاستی اقداماتی صورت گیرد که در زیر به برخی از این اقدامات اشاره شده است:

بعد از جراحی لابیاپلاستی استفاده از کمپرس سرد و پماد تتراسایکلین به مدت 2 روز توصیه می شود

به مدت 3 هفته بعد از جراحی لابیاپلاستی باید از ورزش کردن جلو گیری شود.

عدم برقراری رابطه جنسی به مدت 2 ماه بعد از لابیاپلاستی

سایر جراحی های ناحیه واژن

ریویرجیناسیون ( تجدید پرده بکارت)

پرده بکارت معمولا در اولین دخول پاره می شود زیرا بافت بسیار نازکی دارد و در ورودی واژن قرار دارد . که با عمل جراحی هایمنوپلاستی می توان این پرده را ترمیم کرد و آن را با وضعیت قبلی برگرداند.

نهان سازی کلیتورال

جراحی نهان سازی کلیتورال به منظور برداشتن بافت طبیعی که کلیتوریس را پوشانده است صورت می گیرد.

بهترین توصیه برای زنان در جراحی زیبایی واژن

قبل از جراحی زیبایی واژن در رابطه با نگرانی ها و احساست خود با پزشک خود با صراحت صحبت کنید همچنین در رابطه با نحوه انجام این جراحی و انتظاراتی که از نتیجهجراحی زیبایی واژن خود دارید می توانید با پزشک خود مشورت نمایید دکتر تراب پرهیز قبل از جراحی زیبایی واژن یک جلسه مشاوره برقرار می کنند و در این جلسه تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

یکی از توصیه هایی که دکتر مریم تراب پرهیز می کنند انجام تمرینات کگل است زیرا با انجام این ورزش می توانید از شل شدن و ضعف عضلات واژن خود جلوگیری کنید. می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی و مشاوره های لازم را قبل ازجراحی زیبایی واژن از دکتر مریم تراب پرهیز دریافت نمایید.

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *