به مناسبت روز معلم

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | نوشته‌شده به دست عادل شجاعی در مناسبت‌ها

قطعا هر حرکت مثبتی که در دنیا صورت می گیرد را نمی توان گفت محصول تلاش و اراده یک فرد بوده بلکه می توان با صراحت ادعا نمود که تاریخ و مردان تاریخ در این قضیه نقش داشته اند.
از این رو، رسیدن هر فردی به هر پله‌ای ولو که کوچک باشد، مدیون زحمت‌های مداوم افراد زیادی است که شاید قابل جبران هم نباشند.
روز معلم هم فرا رسید و به جرات می توان گفت زحمات این عزیزان هم مثل زحمات پدر و مادر قابل جبران نیستند. جا دارد از زحمات معلمان عزیزم سپاس گذاری کنم.
از ایتدایی: آقایان عرب زاده، اقای کرمی، آقای سلیمانیان، آقای بحرینی و آقای رستگار و مدیر محترم آقای غلامی.
از راهنمایی هم: آقایان احمد سروش، اصغر احمدی،غلام رضا جلالیان، مهدی نوری زاده، اسماعیل احمدی، ابراهیم ثابت، جعفر جاتوت، مهدی رشیدی، علوی، حیدری و مدیر عزیزمون آقای خلیفات یادش بخیر جنگ و دعواها و مباحث جالب علوم و روابط گرم با آقای سروش، سخت گیری های  انشاء و  مدال ورب های زبان و از دبیرستان هم آقایان منعمی، مفرد، خنچر، عابدی، کارگر، عطار، حیدری، انصاری، موسوی، برغندان، مسیگر، پوراکبری و مدیر محترم آقای رنجبر و معاون آقای بنیادی.
این روز رو  به معلم‌های وبلاگ نویس از جمله: کنگان طنز، یار دبستانی و دوست دار دانایی تبریک عرض می‌کنم.

هیچ یادم نرود این معنی
که مرا مادر من نادان زاد

پدرم نیز چو استادم دید
گشت از تربیت من آزاد

  پس مرا منت از استاد بود
که به تعلیم من استاد ایستاد

   هر چه می دانست آموخت مرا
غیر یک نکته که ناگفته نهاد

قدر استاد نکو دانستن
حیف ، استاد به من یاد نداد

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>