تعطیلی موقت وبلاگ + نقد بر نویسنده وبلاگ

۱۸ دی ۱۳۹۰ | نوشته‌شده به دست عادل شجاعی در روزنگاری‌ و مینی‌مال

پس از چندین ساعت فکر کردن، بالاخره تصمیم گرفتم وبلاگ رو تا ۵ یا ۹ بهمن ماه تعطیل و درش رو تخته کنم. دلیلش هم نزدیکی امتحانات پایان ترم هست. گرچه تایپ چندین خط زمانی نمی بره اما همون طور که دوستان عزیز وبلاگ نویس بهتر می دونن زمانی که صرف فکر کردن روی یک متن میشه خیلی بیشتره.

مساله مهم دیگه ای که علاقه مندم بهش اشاره کنم اینه که این فرصت چند روزه که نمی نویسم صمیمانه و صادقانه دوست دارم که دوستان انتقادات و یا پیشنهادهاشون در مورد مطالبی که می نوشتم عرض کنند و بهتر است که دوستان جدا از بحث دوستی و لطف های همیشگی، شفاف اشکالات رو بهم تذکر بدهند و یا اینکه پیشنهاد دهند که در چه موضوعاتی مطلب بنویسم می تواند مفیدتر و جذاب تر باشد. چرا که یکی از لوازم پیشرفت هر فردی (و در مرتبه بالاتر هر جامعه ای) نصیحت ها و انتقادات و سوالات سازنده ی دیگران است که می تواند منجر به رشد و تعالی علمی، شخصیتی و… فرد شود و این نبود نقد ها و تفاوت آراء و دیدگاه ها  می تواند این حس را به فرد القا کند که به غایت مورد نظر رسیده است و در نهایت سبب عقب افتادگی فرد (و در مرتبه بالاتر هر جامعه) شود.
دست دوستی شما را صمیمانه می فشارم.

خدایا چنان کن سرانجام کار       که تو خشنود باشی و ما رستگار

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>