این روزها به چه علاقه دارم و به چه می اندیشم؟

۱۸ اسفند ۱۳۹۰ | نوشته‌شده به دست عادل شجاعی در روزنگاری‌ و مینی‌مال

این روزا دلم میخواد برم دریا شنا بکنم و برم کوه و با دوستان نهار بخوریم و بعدش آشغال جمع کنیم و کوه رو پاک کنیم و یه برنامه کامپیوتری بنویسم و کتاب استاد عشق (زندگی نامه دکتر حسابی) هم بخونم و یه روز در میون صبح زود و یا آخر شب لب ساحل بدوم.

دلم میخواد کمی هم در مورد مطالعه کردن و فرهنگ و حفظ محیط زیست بنویسم تا نسبت به کارهایی که حتی از شعارهای سیاست مداران ما هم فراموش شده، دین خودم رو ذره ای ادا کرده باشم.

دوست دارم فرکانس های مثبت از خودم منتشر کنم و هم انگیزه بگیرم و هم انگیزه بدهم.این پست هم نوشتم که وبلاگ هم از یکنواختی در بیاد و هم خودم با نوشتن این مطلب بیشتر انگیزه بگیرم.

گرچه حتما حکمتی هست و لابد مدار زمین ملق میزنه اما چی می شد اگه شبانه روز بیشتر از ۲۴ ساعت بود تا ما کمی به کارهامون برسیم.

بعضیا زندگیشون ماهیانه هست و میگن این ماه، اما من معمولا میگم این ترم. به هر حال نمی دونم این ترم چی شده که خیلی وقت کم میارم. چند وقتیه برنامه کاریم کمی به هم ریخته و وقتم از دستم در میره.

این ترم پروژه دو تا درس که یکیش تموم شد همچنین سه تا پروژه با سه تا استاد مختلف هم دارم که مجبورم همش پشت لپتاپ باشم و این هم مزید بر علت هست و باعث میشه کمتر به کارهای دیگه برسم. ظاهرا دو تا برنامه نویسی هم در راهه که خدا به خیر بگذرونه!

به هر حال اگه کسی سرش خلوت هست بگه تا با خدا صحبت کنیم و  خدا موقتا چند ساعتی از وقت ایشون رو به وقت من اضافه کنه!

متاسفانه این جور کارها هم طوری نیست که بخوام دست کسی بسپارم که برام انجامش بده چون هم احتمالا برای اینکه حالیش کنم باید چیکار کنه خودش کلی وقتم رو میگیره و دلیل دیگه اینکه به کارم کمی حساسم و نمیتونم اعتماد کنم که کسی برام انجامش بده

مرتبا در حال تصمیم گیری و فکر کردن به آینده هستم. گذشته هم فقط برای تجربه و درس گرفتن خوبه پس الان وقت اینه که بیشتر به زمان حال برسم، اشتباهاتم رو بپذیرم و  حداقل کمی خودم رو اصلاح کنم.

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>