یک سال گذشت. (۱۳۹۰)

۲۶ اسفند ۱۳۹۰ | نوشته‌شده به دست عادل شجاعی در روزنگاری‌ و مینی‌مال | مناسبت‌ها

به مناسبت روز تولدم که امروز برابر با ۲۶ اسفند ماه و مصادف با جشن باستانی فروردگان و از طرفی نزدیک عید فرخنده نوروز است، بر آن شدم تا سالی که گذشت را در چند خط مرور کنم.

در کل فکر می‌کنم سالی که در حال اتمام هست، بهتر از سال قبل بود چرا که در برخی زمینه ها مثل  ارتباطات اجتماعی و یا مباحث علمی مورد علاقه‌ام، تجارب خوبی به دست آوردم و با دوستان ارزشمندی آشنا شدم و دیگر اینکه اطلاعاتم در برخی زمینه‌های مورد علاقه‌ام بیشتر شد.

نیمه دوم سال ۹۰ برای من بهتر از نیمه اول آن بود. قطعا هنگامی که ما می خواهیم چیزهایی را بدست آوریم، باید از چیزهای دیگری بگذریم و آن‌ها را از دست بدهیم؛ در این مورد سعیم بر این بود که برخی قضایا را از زاویه‌ای دیگر بنگرم و بین این از دست دادن‌ها و به دست آوردن‌ها و علاقه‌ام تعادل و موازنه‌ برقرار کنم.

از لحاظ وبلاگ نویسی هم احساس می‌کنم که مطالبی که امسال می‌نوشتم، مفید‌تر از سال قبل بود که البته ارزیابی وبلاگ‌نویسی مبنای قیاسی دارد و یک معیار مطلق را برای آن نمی‎توان در نظر گرفت.

در این یک سال، سعی کردم بیشتر از اشتباهاتم عذر خواهی کنم، از کارهای خوب بیشتر تشکر کنم و  نسبت به مسائل اجتماعی دیدگاه منتقدانه و منصفانه‌تری داشته باشم و چشمم را بر اتفاقاتی که در دنیای پیرامونم می‌گذرد نبندم و با ترکیبی از احساس و عقل به دنیای پیرامونم بنگرم.

پیشاپیش عید فرخنده نوروز را به همه ی دوستان عزیزم تبریک عرض می‌کنم و سالی سرشار از شادی، برکت و دانش‌آموزی و عمل کردن را برای خودم و دوستانم آرزومندم.

 

یا مقلب، قلب من در دست توست

یا محول،حال من سرمست توست

کن تو تدبیری در لیل و نهار

قلب من شود همچون بهار

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>