معرفی کتاب: نیروهای بیکران

۶ فروردین ۱۳۹۱ | نوشته‌شده به دست عادل شجاعی در روزنگاری‌ و مینی‌مال | کتاب

گاهی برخی تو چشم هام نگاه می کنند و دروغ میگن. گاهی که مساله شخصی خودم هست، مثل همیشه لبخند می زنم تا دلش خوش باشه و فکر کنه که من این حرف هاش رو باور می کنم.

واقعا راست میگن که آدم دروغ گو حافظه نداره و دفعه بعدی یادش میره که قبلا چی گفته.

وقتی که طرف مقابل به دروغ ها و حرف های بی اساسش ادامه میده و سعی می کنه با دروغ های تازه، دروغ های قبلی رو ماست مالی کنه، اون وقت هست که من احساس می کنم که من در نظر او یک فرد احمق هستم. تحمل هر کسی یه آستانه ای داره و بالاخره روزی به سر میاد. فکر می کنم که در این رویه تغییری بدم یا نه.

دروغ کلید همه پلیدی هاست، حداقل اثر بدی که میذاره اینه که اعتبار آدم رو خدشه دار می کنه. چند وقت پیش داشتم کتاب “نیروهای بیکران” اثر آقای “آنتونی رابینز” رو می خوندم و این نویسنده ی موفق  آمریکایی بدون اینکه حرفی از دین و ایمان بزنه خیلی زیبا اثرات مخرب دروغ و غیبت و سایر رذایل اخلاقی بر روح آدم بررسی کرده بود. پیشنهاد می کنم این کتاب که ظاهرا با نام های دیگری هم ترجمه و چاپ شده، بخونید.

امیدوارم روزی برسه که همه ی ما ایرانی ها که ادعامون گوش فلک رو کر می کنه، حاضر باشیم روزانه مقدار کمی از وقت و پولمون رو صرف خواندن کتاب و ارتقای سطح دانسته ها و فرهنگمون کنیم.

اطلاعات بیشتر در مورد آنتونی رابینز


پ.ن: این روز ها عصر‌ها یا شب‌ها تنها میرم ساحل دریا رو تماشا می کنم و لذت می برم؛ چون واقعا من رو به وجد میاره.

شما می‌توانید ما را دنبال کنید از خوراک RSS 2.0 و یا پاسخ بگذارید در صورت تمایل، بازتاب بفرستید.

یک پاسخ

  • سارا نوشت:

    من وقتی داشتم راجع به شک کردن تحقیق میکردم اتفاقی با نوشته های شما برخورد کردم و واقعا خیلی نوشنه هاتون دوست دارم.واقعا من هم امیدوارم وقتمون بیشتر به کتاب خواندن بدیم .من خودم واقعا عاشق کتاب خوندنم.ممنون از معرفی کتابتونپاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>